درباره فرابین

معرفی شرکت فرابین آتیه نامی:

شرکت فرابین آتیه نامی در سال 1386 با هدف تامین تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی در صنایع نفت، روغن و پتروشیمی و مشاوره در تجهیز آزمایشگاه های صنایع مذکور، تاسیس گردید.
در حال حاضر این شرکت با اتکا به تجربه ارزشمند همکاری با برترین برندهای دنیا، حوزه فعالیت خود را در مراکز پالایشگاهی، پتروشیمی، دارویی، بهداشتی، روغن سازها، آزمایشگاه های تحقیقاتی و دانشگاهی گسترش داده و همچنین با ارائه خدمات فنی، مشاوره ای، کالیبراسیون و آموزش، دسته جدیدی از محصولات خدماتی ارائه نموده است.

با گذشت زمان و انجام پروژه های متعدد، متخصیصین فنی و فروش این شرکت با توان و دانشی بیش از پیش در ارائه خدمات فنی و مشاوره ای، گام بلندی در اعتمادسازی و جلب رضایت مشتریان برداشته اند. بطوریکه در حال حاضر ماموریت این سازمان که همانا قرار گرفتن نماد فرابین در راستای کیفیتی مورد پسند می باشد، تا حد زیادی تحقق یافته است.

ماموریت فرابین:
چشم انداز فرابین:
ماموریت فرابین:

ارائه کیفیتی متفاوت در فروش و خدمات رسانی در سطحی فراتر از انتظار به مشتریان بطوریکه برند فرابین معادل بالاترین کیفیت قرار گیرد.

چشم انداز فرابین:

 شناخته شدن به عنوان برترین و بهترین برند در زمینه مشاوره، فروش و خدمات رسانی تجهیزات آزمایشگاهی صنایع نفت، پتروشیمی، روغن سازی و داروسازی مشغول به فعالیت می باشد.